Type to search

Pierwsza Noc Civiców w Polsce – pełna wrażeń i atrakcji

Noc Civiców to niespotykane dotąd w skali kraju wydarzenie zorganizowane przez największy salon Hondy w Polsce, mieszczący się przy ulicy Witolińskiej 12 w Warszawie. Spotkanie odbyło się 19.10.2018 roku i rozpoczęło się w godzinach wieczornych. Zlot zgromadził wielu fanów marki, nie tylko dorosłych. Na spotkaniu pojawiły się bowiem całe rodziny. Nie ulega wątpliwości, że dla fanów modeli Civic było to wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością będą pamiętali przez długie lata. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy? Czy impreza zakończyła się sukcesem?

Liczne atrakcje

Przede wszystkim fani Hondy mieli okazję wypróbować wszystkie wersje silnikowe modelu Civic podczas jazdy testowej. Wybór auta należał do osób zainteresowanych. Wszyscy chętni na jazdę testową przed przybyciem musieli przy pomocy internetu zarezerwować kolejkę i wybrany model. Do ich wyboru dostępne były: Civic 1.5 z manualną skrzynią biegów, Civic 1.5 z automatyczną skrzynią biegów, Civic 1.0 w wersji manualnej, jak i automatycznej oraz tankowany olejem napędowym Civic Diesel 1.6 z manualną skrzynią biegów. Nocne warunki sprzyjały sportowym wrażeniom, które z pewnością będą niezapomniane przez większość uczestników imprezy. Dla wielu równie ważna była możliwość poznania innych osób, które pokochały samochody Hondy, rozmowa i wymiana doświadczeń związanych z pojazdami marki. Była to również doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę. Przy stole pełnym smacznych przekąsek można było zadać pytania, na które chętnie odpowiadały osoby zrzeszone w Klubie Civiców.

Pomimo bardzo wielu chętnych na jazdę testową niemal wszyscy, którzy przybyli na imprezę, mogli sprawdzić, jak czują się w za kierownicą jednego z civiców, dzięki przejażdżce po prawie pustych ulicach miasta stołecznego. Pozwoliło to uniknąć korków i zatłoczonych ulic, co zazwyczaj ma miejsce w ciągu dnia w Warszawie. Fani Hondy mogli więc przetestować prędkość auta oraz inne parametry, którymi może pochwalić się model Civic, i zorientować się, w jakim stopniu samochód spełnia ich oczekiwania. Każdy uczestnik imprezy miał wyznaczoną godzinę rozpoczęcia jazdy po mieście i zarezerwowane swoje pół godziny przeznaczone na wciskanie na gaz. Nocne warunki budziły emocje kierowców, a jazda Hondą Civic po ulicach stolicy sprawiała ogromną radość i satysfakcję osobom przybyłym na imprezę. Oprócz sprawdzenia wybranego modelu spośród dostępnych na platformie internetowej można było także wziąć udział w wirtualnym turnieju Honda Gran Tourismo. Była to doskonała okazja do zabawy także dla najmłodszych, którzy pojawili się na imprezie. Najlepsi i najszybsi uczestnicy turnieju wygrali atrakcyjne nagrody. Zainteresowani autami otrzymali specjalną ofertę z wysokim rabatem cenowym na zakup wymarzonego Civica na wyjątkowo preferencyjnych warunkach, które przygotował dla nich największy salon Hondy w Polsce.

Co dalej?

Salon Honda AutoWitolin zaznacza, że nie jest to ostatnia impreza tego typu. Zapowiadają się bowiem kolejne edycje. Szczegóły pojawią się wkrótce na stronie internetowej oraz na fan page’u największego salonu Hondy w naszym kraju. Warto śledzić na bieżąco informacje zamieszczane na Facebooku, aby zdążyć zarezerwować sobie miejsce podczas kolejnej Nocy Civiców w Warszawie. Pozwoli to w pierwszej kolejności zarezerwować sobie jazdę w wymarzonej hondzie zanim inni zajmą nam kolejkę. Jak pokazuje pierwsza edycja imprezy, zainteresowanie jest ogromne.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *