Type to search

Redensity II kontra cienie pod oczami

Redensity II to niezwykłe połączenie kwasu hialuronowego z dokładnie dobranymi składnikami. Preparat ma na celu odmłodzenie skóry pod oczami oraz usunięcie cieni. Jego użycie jest bezpieczne, a dzięki temu, że żel ten nie pęcznieje od razu, nie powoduje nierówności oraz grudek.

W składzie Redensity II można znaleźć:

  • Kwas hialuronowy, którego zadaniem jest wypełnienie okolic oczodołu, pokrycie cieni pod oczami oraz nawilżenie.
  • Antyoksydanty, które spowalniają starzenie się tkanek, a także dezaktywują wolne rodniki.
  • Aminokwasy, które mają na celu namnożenie nowych włókien kolagenu i elastyny.

Redensity II wykorzystywany jest do leczenia okolic oczu. Dzięki dokładnie opracowanemu składowi zapewnia naturalny oraz długotrwały efekt.  Dodatkowo preparat zawiera również witaminę B6, cynk, miedź i minerały. Swoje zastosowanie znajduje również podczas likwidacji cieni powstających w skutek zapadnięcia tkanek podporowych okolicy oczu.

Kto powinien skorzystać z zabiegu wykonywanego z użyciem preparatu Redensity II?

Preparat Redensity II to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się cieni i “worków” pod oczami, rozświetlić oraz wygładzić powierzchnię doliny łez oraz zadbać o nawilżenie i regenerację skóry.

Czy preparat Redensity II  jest skuteczny w walce z cieniami pod oczami?

Bez wątpienia cienie pod oczami sprawiają, że twarz wygląda na bardziej zmęczoną i pozbawioną blasku. Dostępnych jest bardzo wiele preparatów, których zadaniem jest rozwiązanie tego problemu. Niestety większość z nich nie działa. Na szczęście powstał Redensity II, żel, który doskonale się rozprowadza. Podczas użycia nie pęcznieje i idealnie zakrywa cienie pod oczami. Preparat takie działanie zawdzięcza znajdującemu się w nim kwasowi hialuronowemu, który posiada niskie właściwości higroskopijne. Dodatkowo warto wspomnieć, że Redensity II prawie nigdy nie wywiera nacisku na tkanki limfatyczne, co chroni przed pojawieniem się obrzęku w okolicy miejsca, gdzie został użyty. Zapewnia on bardzo długo utrzymujący się efekt, przy doskonałej tolerancji, potwierdzonej odpowiednimi testami klinicznymi. Zabieg jest w pełni bezbolesny przy użyciu tylko znieczulenia powierzchownego, dzięki znajdującej się w składzie preparatu lidokainy. Redensity II sprawia, że skóra w okolicach oczu jest wygładzona, rozświetlona oraz wyrównana.

Czy każdy może skorzystać z zabiegu? Czy są jakieś przeciwskazania?

Niestety tak jak w przypadku innych zabiegów medycyny estetycznej tak i tutaj mogą wystąpić przeciwskazania do wykonywania zabiegu. Nie dla każdego będzie to idealne rozwiązanie na pozbycie się worków pod oczami. Osoby, które mają różne infekcje skórne w miejscu zabiegowym, są uczulone na kwas hialuronowy, mają tendencję do powstawania bliznowców, czy też chorują na cukrzycę nie będą mogły skorzystać z  Redensity II. Przeciwskazaniem jest również ciąża i karmienie piersią.

Redensity II jest idealnym sposobem na pozbycie się cieni pod oczami. Dokładnie opracowany skład, zapewnia długotrwały, naturalny efekt. Bezpieczeństwo użycia preparatu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *