Type to search

Kosz upominkowy – kiedy nie masz pomysłu na prezent

Wybór odpowiedniego prezentu może okazać się bardzo kłopotliwy. Każdemu zależy na tym, by osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo i by prezent pozostał praktyczny. Ostatnio bardzo modnym rozwiązaniem stał się kosz upominkowy. Pasuje na każdą okazję, a włożyć do środka można praktycznie wszystko.

Kosz upominkowy – rodzaje i zawartość

Kosz upominkowy jest prezentem nie tylko szalenie praktycznym, ale również wyjątkowym. Można go bowiem odpowiednio spersonalizować i umieścić w środku ulubione produkty konkretnej osoby. Mogą być to ulubione czekoladki, dobra kawa albo wyjątkowe wino.

Zestaw można dopasować do każdego gustu i smaku. Idealnie sprawdzają się również kosze tematyczne. Kosz śniadaniowy będzie dobrym rozwiązaniem dla fanów zdrowej diety i sprawdzonych produktów. Kosz wieczorowy może zawierać w sobie nie tylko produkty potrzebne na romantyczną kolację dla dwojga, ale również kieliszki do szampana.

Zawsze można również postawić na klasykę. Kosz upominkowy z winem to wybór elegancki i luksusowy.

Co można włożyć do kosza upominkowego?

Stworzenie własnego kosza upominkowego i podarowanie go w prezencie najbliższej osobie, to pokazanie jej, że jest wyjątkowa. Jakie produkty mogą znaleźć się w koszu?

  • czekoladki i słodycze
  • szampan, wino lub inne alkohole
  • ciasteczka
  • słoik dżemu lub kremu czekoladowego
  • kubek, kieliszki lub szklanki
  • kawa, herbata, gorąca czekolada albo kakao
  • masło orzechowe

Produkty które znajdą się w środku powinny być wybrane pod preferencje konkretnej osoby. Dobrym rozwiązaniem jest postawienie na produkty wyjątkowe. Mogą być to czekoladki z ulubionej cukierni albo kawa mielona w ulubionej kawiarni. Osobie obdarowanej będzie równie miło, jeżeli część prezentów będzie ręcznie wykonana. Do kosza można dołożyć upieczone własnoręcznie ciasteczka lub babeczki.

Na co zwrócić uwagę przy tworzeniu kosza upominkowego?

Przede wszystkim, na produkty które znajdą się w środku. Nie bez znaczenia jest jednak również sam kosz i jego opakowanie. To one będą miały wpływ na ogólny wygląd prezentu.

Przy wyborze kosza, dobrze byłoby zwrócić uwagę na jego rozmiar. Za mały sprawi, że produkty będą wypadały ze środka i prezentowały się nieelegancko. Za duży kosz też nie jest dobrym rozwiązaniem. Produkty umieszczone w środku mogą się przesuwać i wyglądać nieestetycznie. Kosz upominkowy może być później użyty do przechowywania.

By prezent wyglądał jak najbardziej okazale, warto postawić na wielką kolorową kokardę. Odpowiednio przymocowana sprawi, że prezent zrobi odpowiednie wrażenia. Kosza upominkowego nie trzeba pakować w wymyślny papier – wystarczy przezroczysta folia.

Kosz upominkowy sprawdzi się na każdą okazję i będzie odpowiedni dla każdego. Uchodzi za prezent oryginalny, wyjątkowy i niezwykle praktyczny. Odpowiednio zapakowany będzie prezentował się niezwykle elegancko. Oczywiście można skorzystać też z pomocy profesjonalistów i wybrać jeden z gotowych zestawów.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *